Oferta Prog ART CNC
Usługi

Projektowe
cad/cam

PROGART CNC to przede wszystkim biuro projektowe zajmujące się generowaniem kodów na nowoczesne obrabiarki CNC.

Pierwszym etapem jest oprogramowanie CAD, w którym tworzony jest model komputerowy detalu, który chcemy uzyskać. Na tym etapie komunikacja ze zleceniodawcą jest najważniejsza gdyż można bez trudu wprowadzić wszelkie zmiany. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszego oprogramowania sprawnie projektujemy na życzenie klienta wszelkiego rodzaju skomplikowane bryły użytkowe jak części maszyn, formy czy obudowy ale również elementy ozdobne jak, płaskorzeźby, płyciny, ornamenty czy ażury niezbędne do nadania niepowtarzalnego wyglądu oraz charakteru wytwarzanym produktom. Świadczymy usługi projektowe CAD, w tym projektowanie CAD 2D oraz projektowanie CAD 3D na najwyższym poziomie.

PROJEKTOWANIE 2D

Projekty 2D stosujemy głównie do realizacji stosunkowo prostych zleceń polgających na wycinanu bądź rowkowaniu niekoniecznie prostych kształtów. Dzięki tej metodzie szybko i sprawnie zrealizujemy piękne ażury czy maskownice ozdabiające nowoczesne wnętrza naszych domów.

PROJEKTOWANIE 3D

Projekty 3D to bardziej skomplikowane bryły wymagające przeważnie wieloetapowej obróbki. Uzyskany model z powodzeniem posluży do realizacji części maszyn czy elementów konstrukcyjnych. Komponenty uzyskane za pośrednictwem tej metody z pewnością sprostają wymaganiom i doskonale dopasują się do pozostałych składowych projektu.