Frezowanie CNC jest jedną z najpopularniejszych opcji wytwarzania prototypów i części wymagających skrawania, cięcia lub wiercenia. Jest to doskonała metoda cięcia zakrzywionych kształtów. W porównaniu z tradycyjnymi technikami produkcji, frezowanie CNC oferuje takie korzyści, jak wysoka prędkość produkcji, większa precyzja i automatyczne chłodzenie części. Dzięki obrabiarkom CNC proces frezowania stał się dużo prostszy i szybszy niż w przypadku korzystania z ręcznych metod obróbki materiałów.

Zajmujemy się cięciem oraz frezowaniem CNC  w drewnie ,płytach MDF, sklejkach, płytach wiórowych, płytach OSB, płytach stolarskich, tworzywach sztucznych, materiałach kompozytowych.  Frezowanie i wycinanie CNC wykonujemy na maszynie z polem roboczym o powierzchni 2m na 5,2m.

Frezowanie 3D to  proces, w którym można uzyskać trójwymiarowy model produktu na podstawie przetwarzania danych wzorca. Działania wykonywane są zatem w trzech płaszczyznach. Technologia ta jest precyzyjna i szybka oraz pozwala uzyskać wyniki przy minimalnych nakładach środków w najkrótszym czasie. Dzięki  opcji frezowania 3D możliwe jest wyprodukowanie  trójwymiarowych elementów konstrukcyjnych, architektonicznych czy krajobrazowych, a także form, części i matryc.